כללי

חוף התכלת בהרצליה – פריים לוקישיין

התכניות המאושרות לחוף התכלת עדיין ממתינות לאישור בוועדה המקומית אולם הפעילות האינטנסיבית של שר האוצר – משה כחלון לקדם שינוי ייעוד קרקעות במרכז הארץ, כמו גם היוזמה להפוך את חוף התכלת לחלק מהרצף של חופי ישראל, תסייע בקידום התכנית בוועדות השונות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

עתודת הקרקע האחרונה והחשובה ביותר על חוף הים בהרצליה תהפוך, עם השלמת התכנית לאחד ממוקדי הנדל"ן האטרקטיביים בישראל. עכשיו הזמן לדעת יותר על התכנית

מי מאיתנו לא רוצה לקום בבוקר, לפתוח את החלון ולראות את החול הצהבהב, הים הכחול, והשמיים בצבע תכלת? מומחי הנדל"ן בכל העולם מסכימים כי קרבה לחוף ונוף לים מהווים את אחת האטרקציות הנצחיות של שוק הדיור בכל מקום בעולם. גם בישראל, לאחר שנים בהן נבנו ערים שלמות עם הגב לים, דוגמת תל אביב, חיפה, בת ים ואחרות, מבינים כיום כי בנייה עם חזית ונוף לים מהווה ערך עליון בקרב רוכשים ומשקיעים בענף.

חוף התכלת, עתודת הקרקע בהרצליה, המשתרעת מחוף מנדרין בדרום ושדרות אבא אבן בצפון, מהווה את אחת האטרקציות הנדל"ניות בישראל. התכניות לפיתוח הקרקע, המוגדרת כחקלאית, אושרו על ידי עיריית הרצליה וכעת ממתינות לאישור הוועדה המחוזית.

חוף התכלת מהווה מבחינת העירייה מוקד נדל"ני אטרקטיבי וחשוב. לכן, בשנת 2007 החליטה העירייה להעביר את תכנון עתודת הקרקע מידיהם של יזמים פרטיים לידי העירייה, משום ש"ראוי כי תהה מתוכננת על ידי מוסד תכנון הרואה את האיזון בין אינטרסים שונים אשר בראש סדר עדיפויותיו התכנוני, ובראייה כלל עירונית".

המשקיעים רואים בקרקע הזדמנות לתשואה והשבחת ערך מהותית עם קבלת האישור מהוועדה המחוזית, ובשל כך מאז אישור התכנית בוועדה העירונית ועד היום, חלה עליה של למעלה מ- 150% במחירי הקרקע בשכונה.

 

פותחים חלון לנוף העתידי – חוף התכלת

מה מתוכנן על חוף ימה של הרצליה? במסגרת התכנית שאושרה על ידי עיריית הרצליה נכללו 10 אלפי יחידות דיור, מתחמי מסחר ותעסוקה וכמובן, בתי מלון שיעניקו לתיירים מישראל ומהעולם את החופשה הנכספת, מול הים התיכון, לאורך החופים הקסומים של הרצליה.

 

חוף התכלת: החלק הצפוני של הריביירה הישראלית

התכניות המאושרות לחוף התכלת עדיין ממתינות לאישור בוועדה המקומית אולם הפעילות האינטנסיבית של שר האוצר – משה כחלון לקדם שינוי ייעוד קרקעות במרכז הארץ, כמו גם היוזמה להפוך את חוף התכלת לחלק מהרצף של חופי ישראל, תסייע בקידום התכנית בוועדות השונות.

מחברת פרופרטי, המשווקת קרקעות בחוף התכלת מבקשים להדגיש כי, חשוב לזכור כי השקעה בקרקע במתחם אינה מאפשרת בשלב זה לקבוע האם הקרקע תיועד למגורים, מסחר או מלונאות וכי שיוכים אלה ייקבעו עם השלמת שינוי יעוד הקרקע. עם זאת, מציינים בחברה, מדובר במסלול השקעה המשקף תשואה והשבחה מהותית תוך פרק זמן של 5-10 שנים.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

תגובות

2 תגובות השאר תגובה
 1. אור

  שאלה לפרופיטי: נשארו עוד קרקעות בחוף התכלת למכירה? אם כן מה סדרי הגודל של המחיר?

  1. alon Post author

   כן!
   נותרו מספר יחידות בשיווק על קו החוף של הרצליה.
   מוזמנת ליצור קשר בטלפון 03-5585885 לקבלת כל המידע המלא.

השאר תגובה

כתבות נוספות

ברוכים הבאים לאתר פרופרטי - פרויקט חוף התכלת הרצליה

לקוח יקר,

ברוך הבא לאתר פרופרטי – פרויקט חוף התכלת מערב הרצליה.

ההשקעות המוצגות באתר זה הינן השקעות בקרקע.

יש לזכור שהשקעה בקרקע היא אמנם השקעה בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד מועד מימוש ההשקעה המוערך ע"י השמאי בתקן 22 אינו ודאי וייתכנו שינויים במועד המימוש.

השקעה בקרקע אינה מתאימה לכל אדם, ולכל תיק השקעות ומתאימה בעיקר לאלו שיש להם הון נזיל ונכס אחד בבעלותם.

אנחנו בפרופרטי דוגלים בשקיפות מלאה של המידע – בעיניים פקוחות – ועומדים לרשותכם בכל שאלה שתעלה לאורך הדרך.