פרופרטי - נדל״ן בעיניים פקוחות

אודות פרופרטי

פרופרטי הינה חברה יזמית בתחום הנדל"ן הפועלת באזור המרכז ומכתיבה נורמות חדשות של התנהלות בענף.

בשנים האחרונות אנו חווים מקרים רבים בקרב חברות הנדל״ן  של סילוף האמת והסתרת מידע, דבר המהווה קושי בהבנת המציאות כפי שהיא.

אנו בפרופרטי יודעים כי ההחלטה לרכוש נכס נדל"ני היא החלטה חשובה מאד בחיי כולנו, ולכן אנחנו בפרופרטי דואגים שהיא תהיה מושכלת ומבוססת.

על אף הנגישות הרבה למידע המוצעת כיום, פרופרטי בוחנת את נתוני התכניות אותן היא משווקת, אל מול כלל הרשויות הנוגעות בדבר. היא חוקרת ומנתחת את התכניות על יתרונותיהן וחסרונותיהן תוך חשיפה מלאה למידע אותנטי ומקיף.

הגיקים של קרקעות חותכים את
המידל מן (איש האמצע)

פרופרטי החלה את דרכה בשנת 2013 כחברה המאתרת הזדמנויות לרכישת קרקעות בסיטונאות עבור חברות היזמות הגדולות. אנחנו הגיקים של התחום.
עשינו הרבה עסקאות מוצלחות ומהר מאד הבנו שיש כאן איש אמצע שהרבה פעמים הופך את העסקאות ללא כדאיות עבור המשקיע הסופי.

החלטנו לחתוך את איש האמצע ולפנות למשקיעים באופן ישיר, מה שמייצר גם לנו וגם למשקיע שולי רווח וטווח ביטחון רחבים הרבה יותר.

מאז ועד היום ביצענו מאות של עסקאות לרכישה ומכירה של קרקעות, והשכלנו לפתח נוסחאות המנבאות בסבירות גבוהה את סיכויי הצלחה של כל השקעה והשקעה. הנוסחאות הללו מאפשרות לנו להבין גם את הטיימינג האולטימטיבי להשקעה, ואת סף הרווחיות המדויק.

אתם מוזמנים להשקיע איתנו, ולהיות שותפים בצמיחה וברווחים.

שיטת העבודה

פרופרטי דוגלת בשקיפות מלאה, כזו המאפשרת ללקוח לרכוש קרקע בעיניים פקוחות ומשלבת מקצועיות, תוך מערכת יחסים אישית עם הלקוחות. שילוב מנצח זה יוצר התאמה מושלמת בין לקוח לתכנית. בין לקוח להשקעה. בין לקוח לתשואה מנצחת.

בישראל של המאה ה- 21 השקעה בנדל"ן הינה המשתלמת ביותר מבין אפיקי ההשקעה הקיימים. לכן אנו מאמינים כי על מנת לפתוח את השוק למשקיעים מכל האוכלוסייה יש לתת מענה לשלושה חסמים עיקריים:

אנו מאמינים כי המחויבות בדבר יצירת מציאות חדשה בשוק תניב לנו וללקוחותינו הצלחה ושגשוג בשימת דגש על יצירת סטנדרט חדש של התנהלות שקופה, כזו המנוהלת בעיניים פקוחות.

ברוכים הבאים לאתר פרופרטי - פרויקט חוף התכלת הרצליה

לקוח יקר,

ברוך הבא לאתר פרופרטי – פרויקט חוף התכלת מערב הרצליה.

ההשקעות המוצגות באתר זה הינן השקעות בקרקע.

יש לזכור שהשקעה בקרקע היא אמנם השקעה בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד מועד מימוש ההשקעה המוערך ע"י השמאי בתקן 22 אינו ודאי וייתכנו שינויים במועד המימוש.

השקעה בקרקע אינה מתאימה לכל אדם, ולכל תיק השקעות ומתאימה בעיקר לאלו שיש להם הון נזיל ונכס אחד בבעלותם.

אנחנו בפרופרטי דוגלים בשקיפות מלאה של המידע – בעיניים פקוחות – ועומדים לרשותכם בכל שאלה שתעלה לאורך הדרך.