כללי

ראיון טלפוני עם כתב ידיעות אחרונות באשר לפרויקט חוף התכלת הרצליה עם מנכ"ל פרופרטי

להלן הראיון הטלפוני שהתבצע עם כתב ידיעות אחרונות באשר לפרויקט חוף התכלת בהרצליה, הר/ 2200/א', הראיון התבצע בין תחקירן ידיעות אחרונות לבין תומר עמר מנכ"ל חברת פרופרטי - נדל"ן בעיניים פקוחות , אשר משווקת נכסים מניבים וקרקעות חקלאיות בכל אזורי הארץ.

  • שלח התראות על כתבות חדשות

תוכנית חוף התכלת היא אחת מאותן התוכניות הגדולות אשר יוצאת לדרך והיא מבטיחה לספק פתרונות דיור חדשים ובלעדיים בעיר הרצליה. מיקומה המרכזי והיוקרתי של תכנית חוף התכלת הרצליה מאפשר הצעות אטרקטיביות לציבור הקונים: אוכלוסיה האורבנית של משפחות, זוגות צעירים ובני הגיל השלישי, כמו גם לבעלי העסקים אשר ימצאו השקעה מסיבית של קרקעות במסחר ותעסוקה, כחלק מצביונה של השכונה החדשה.
תוכנית חוף התכלת הרצליה היא תוכנית מתאר לתכנון פיתוחו של דרום מערב הרצליה אשר ממתינה להפקדה בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה. תוכנית חוף התכלת הרצליה תמומש על אחת מעתודות הקרקע האחרונות בעיר הרצליה, כאשר במרכז אתגריה הסופיים של התוכנית הוא עיצוב דמותו וצביונו של האזור בשילוב טבע ונוף המייחדים את האזור, הכול ליצירת עירוניות רבגונית איכותית וידידותית לסביבה. בין היתר, מציעה התוכנית איזור אקסקלוסיבי ומתקדם להנחלת ערכי קהילה, תרבות, נופש ופנאי לתושביה והציבור הרחב כולו.


השאר תגובה

פרויקטים נוספים